Počasí aktuálně

Navigace
Reklamní sdělení
Mít své vlastní webové stránky nebylo nikdy jednodušší. S PageRide je můžete mít i Vy. Založte si je ještě dnes.
Poznejte výhody balíčku služeb Premium! Aktivujte si jej na 30 dnů ZDARMA. Návod jak na to, najdete zde.

Turistické cíle

... No a když už bude hezké počasí, které bude lákat na výlet, tak se podívejte na několik
zajímavých tipů. Možná si nějaký tip na pěkný výlet a návštěvu zajímavého místa vyberete.

Moravský kras patří mezi nejvýznamnější krasové oblasti ve střední Evropě. Na celém území je známo více než 1100 jeskyní, z nichž pět je přístupných veřejnosti.
Navštívit stránku
Lednicko - Valtický areál
Od roku 1996 je součástí světového a kulturního dědictví UNESCO. Jedinečné umělecké dílo vytvořili v průběhu několika staletí Liechtensteinové.
Navštívit stránku
Moravská vinařská stezka - Mikulovská
Moravské vinařské stezky jsou unikátním projektem, který spojuje více než tisíc kilometrů značených cyklistických tras ...
Naučná stezka Věstonická nádrž
Vede kolem střední Novomlýnské nádrže, která je významnou ptačí rezervací. Stezka obsahuje šest informačních tabulí ....
Novomlýnské nádrže
Za severní hranicí CHKO Pálava se nachází kaskáda tří vodních nádrží, které byly na dolním toku Dyje vybudovány v letech 1975 - 1989 na ploše 3 226 ha.
Navštívit stránku
Naučná archeologická stezka
Tato naučná stezka prezentuje archeologické památky z období paleolitu ("lovci mamutů"), doby římské a raného středověku. Stezka má celkem osm zastávek.
Navštívit stránku
Mikulov
Historické město Mikulov je důvodem k návštěvě nejen pro milovníky architektonických či přírodních památek, ale jeho krásy ocení i milovníci vinařské tradice a aktivního odpočinku.
Navštívit stránku
Naučná stezka Děvín
Na stezce je umístěno patnáct informačních panelů a tři orientační mapy (na rozcestích u odpočivadla v Soutěsce, v horní části Soutěsky a v sedle pod hradem Děvičky).
Navštívit stránku
Cyklotrasa Brno - Vídeň
Tato cyklostezka spojuje dvě středoevropské metropole. Prochází územím Jižní Moravy a dolnorakouské oblasti Weinviertel.
Navštívit stránku
Vinařská naučná stezka Valtice
Valtice tvoří vedle Mikulova druhé vinařské centrum mikulovské vinařské podoblasti - sídlí zde nejen nejstarší střední vinařská škola v České republice ...
Navštívit stránku
Železné hory
Jsou protkány sítí turisticky značených cest a naučných stezek. Rozhlédněme se po železnohorské krajině pozornýma očima.
Navštívit stránku
image Žďárské vrchy
a stejnojmenná Chráněná krajinná oblast se dá bez nadsázky považovat za jednu z posledních nedotčených oáz klidné a čisté přírody v srdci Česka.
Navštívit stránku
image Krajina kolem hradu patřila již od středověku pánům z Pernštejna. Ti zde zahájili, ještě coby pánové z Medlova, ve 12. a 13. století rozsáhlou kolonizaci, která se opírala o hrad Pernštejn.
Navštívit stránku
image Šikland
je komplex zábavních areálů s největší nabídkou služeb a zábavy v České republice. Ve Zvoli nad Pernštejnem se nachází největší areál Šiklův mlýn, 
Navštívit stránku
prehrada-vir
Údolní nádrž Vír
Vírská údolní nádrž přehradila svojí mohutnou hrází tok řeky Svratky v jednom z nejužších míst údolí, a obě její krajní stěny jsou pevně ukotveny ve skalních stěnách.
Navštívit stránku
Lyžařské tratě
Díky vhodným sněhovým podmínkám se po delším období podařilo projet lyžařskou běžeckou trať u naší obce. A nejen to.
Navštívit stránku
Tvorba webových stránek na PageRide | Nahlásit obsah